Deltagende virksomheder på Jobmesse 2020

Vi opdaterer løbende listen for virksomheder på Jobmesse 2020.

Aktiv Personale www.aktivpersonale.dk
ABS Auto www.abs-autod.dk
Restaurant Lilleheden www.restaurantlilleheden.dk
Føtex www.foetex.dk
Hotel Phønix www.phoenix-hjoerring.dk
Sol og Strand Lønstrup www.sologstrand.dk
Sol og Strand Løkken www.sologstrand.dk
Skorstensfejer Flemming E. Nielsen www.skorstensfejerflemming.dk
Rengøringsfirmaet Lynet www.lynet.nu
Kronevinduer www.kronevinduer.dk
Feriepartner Tversted www.feriepartner.dk
Feriepartner Løkken www.feriepartner.dk
Feriepartner Lønstrup www.feriepartner.dk
Hjørring Hallerne www.hjoerringhallerne.hjoerring.dk
Fjordbak Byg www.fjordbakbyg.dk
Bilwinco www.bilwinco.dk
Adecco Aarhus www.adecco.dk
Fynbo Foods www.fynbofoods.dk
Park og Vej www.parkogvej.dk
Restaurant Stokbrohus www.restaurantstokbrohus.dk
JKS www.jks.dk
Tangmose Multiservice www.tangmosemultiservice.dk
EUC Nord www.eucnord.dk
Borgerservice, Hjørring Kommune www.hjoerring.dk
Super Brugsen Løkken www.superbrugsenloekken.dk
Kok / Martin Uggerhal www.martinkok.dk
Medarbejderne www.medarbejderne.dk
Hjørring Sundhed - Ældre og handicap www.hjoerring.dk
Meldgaard www.meldgaard.com
LO - Vendsyssel www.lo.vendsyssel.dk
Venmark Fisk A/S www.venmark.dk
Bolcheriet A/S www.bolcheriet.dk
Skallerup Seaside Resort www.skallerup.dk
Egesund Tor-Mo Trawl ApS www.tormotrawl.dk
Nordic Seafood www.nordicseafood.com
Skattestyrelsen www.sktst.dk
Sejlstrup Entreprenørforretning A/S www.sejlstrup.dk
Elgiganten, Hjørring www.elgiganten.dk/hjoerring
Motorstyrelsen, Aalborg www.motorst.dk
ISS Facility Services A/S www.ISS.dk
SDS Service ApS www.sds-service.dk
Kjul Strand Camping www.kjulcamping.dk
Intelligent Marking www.imr.eu
Scandic Food www.scandic-food.dk
Hirtshals Fiskehus www.hirtshalsfiskehus.dk
Brdr. Hosbond www.hosbond.dk
JKE-Design www.jke-design.dk
Landbrug v. Johnny Jørgensen  
Daniel Overgaard Pedersen  
   
   
   
   

 

Listen opdateres løbende.